Pro zdokonalení našich služeb používáme cookies. Pokračováním v návštěvě těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies podle těchto pravidel. Rozumím

MENU

Hliníkové ploty a brány

Hliníkové ploty a brány pro Váš pozemek s 11 letou zárukou. Vyberte si z množství vzorů, velikostí a barev. Vše vyrobíme, dovezeme a namontujeme.

Viac info
Montana
Nejspecifičtější z dizajnových hliníkových plotů, který může splnit Vaše nejbujařejší představy.
Viac info
Utah
Tento elegantní krasavec svými ladnými vlnitými křivkami propojuje geometrické křivky přírodních elementů se strohými rovnými liniemi domu.
Viac info
Nevada
Stylový neprůhledný hliníkový plot, za kterým máte zajištěno soukromí.
Viac info
Porto
Porto je nádherný hliníkový plot připomínající tvar žaluzií, který vyniká svou mohutností. Pokud máte rádi soukromí, tento plot je pro Vás.
Viac info
Lyon
Vzdušný liniový plot, který si můžete okrášlit ozdobnými dekorativními doplňky.
Viac info
Dubaj
Jeden z nejnovějších moderních vertikálních modelů v našem portfoliu, který dovolí nahlédnout kolemjdoucím do vašeho soukromí.
Viac info
Malaga
Vzhledově nejumělečtější a nejexpresivnější plot s rostlinným motivem v naší nabídce a zároveň v portfoliu poloprůhledných plotů ELMAR.
Viac info
Bilbao
Dizajnový neprůhledný hliníkový plot připomínající tvar žaluzií, který vyniká svou mohutností. Pokud máte rádi design a chcete mít soukromí, tento plot je pro Vás.
Viac info
Remo
Prodlužte vizuálně svůj pozemek plotem Remo s jemnými vodorovnými konturami.
Viac info
Tripolis
Kompaktní moderní horizontální vzhled plotu s 3D efektem latěk, který zvýrazní výšku vašeho domu či čehokoliv, co je za plotem.
Viac info
Florida
Decentní a zároveň moderní design tohoto plotu dodává pocit vzdušnosti a harmonizuje s vaším domem a okolím.
Viac info
Ibiza
Klasický jednoduchý hliníkový plot zvýrazňující linie výšky plotu a pozemku.
Viac info
Vegas
Bratr modelu Dubaj s výraznějšími vodorovnými liniemi a průhledností při zemi jemně imitující klasické vzory.
Viac info
Sena
Moderní krasavec Sena Vám zvýrazní kontury a hranice pozemku pro ostatní. Zároveň má trochu neobvyklý tvar.
Viac info
Havana
Tento dizajnový krasavec Vám dokáže propustit světlo do zahrady, pohledy však zůstanou jen na něm, v závislosti na variantě.
Viac info
Monaco
Elegantní hliníkový plot harmonizující s Vašim příbytkem. Při tomto vzoru si můžete vybrat několik provedení a barevných kombinací.
Viac info
Davos
Mohutný celistvý druh hliníkového plotu ochrání dostatečně Vaše soukromí a ukáže hranice.
Viac info
Nice
Nádherný rustikální hliníkový plot, který dokreslí kontury vaší zahrady před očima ostatních.
Viac info
Lima
Lima je dobrák, který povolí i nakouknout do dvora a zároveň má rád estetiku. Můžete ho mít v provedení do roviny, oblouku nebo vlny.
Viac info
Rio
Dekorativní vzhled díky jedinečným špicím, koulím nebo cibulím udělá z vašeho pozemku lákadlo pro oči v provedení roviny, oblouku či vlny.
Viac info
Granada
Tento decentní dekorativní fešák je mladším bratrem Limy a RIA. Dejte se svést.

Bezúdržbové řešení oplocení vašeho pozemku. Hliníkové ploty nebudete muset opakovaně po několika letech demontovat, obrousit, natřít a ztrácet tak čas a peníze jako u železných nebo dřevěných plotů. Hliníkové ploty a oplocení budou vypadat stále jako nové, zachovávají si totiž tvarovou stálost a pevnost.

Hliníkový systém oplocení

Nabízíme vám hliníkový bezúdržbový systém oplocení vašeho domu a zahrady. Hliníkové ploty a oplocení, brána a branka se vyznačují barevnou stálostí a NIKDY nerezaví.

Proč právě hliník?

V první řadě jde o bezúdržbovost. Hliník nekoroduje, o plot se opravdu nemusíte vůbec starat, stačí ho příležitostně omýt proudem čisté vody. Není potřeba plot každé tři roky demontovat, brousit, natírat. Bezúdržbový hliníkový plot vám tedy ušetří nemalé finanční prostředky. Hliníkový plot bude vypadat stále jako nový, bez ohledu na čas a povětrnostní podmínky. Dalšími výhodnými vlastnostmi je nízká hmotnost, tvarová stálost a pevnost.

Hliníkové brány

Hliníkové brány jsou nedílnou součástí oplocení vašeho domu, chaty nebo zahrady. Brány vyrábíme ve stejném provedení jako ploty, čímž je zajištěno dokonalé sladění celého oplocení. Brány vyrábíme ve třech kategoriích: posuvné brány po kolejnici, samonosné brány a křídlové brány.

Jaké vchodové brány si vybrat?

Posuvné brány

V případě, že máte za bránou málo místa, je lepší zvolit bránu posuvnou, která nezabírá vnitřní prostor vjezdu. Mezi hliníkové posuvné brány řadíme brány samonosné (nesené) a pojezdové (po kolejnici).

Křídlové brány

Mezi křídlové vjezdové brány řadíme dvoukřídlé brány s maximální délkou křídla 2,5m. Instalace je prováděna na nastavitelné panty na boční straně rámu ukotveny na zděné případně kovové sloupky.

➤ Zde získáte cenovou nabídku do 5 minut