MENU

Moderní ploty a brány

Zdrojovým materiálem pro hliníkové posuvné brány, hliníkové branky i hliníkové ploty jsou hliníkové profily různých průřezů a tvarů. Hliníkové profily mají následně povrchovou úpravu barvou dle vzorkovníku RAL.

Hliníkové brány a branky

Brány nabízíme ve třech kategoriích: samonosné brány, pojezdové brány a křídlové brány. Nabízíme také kompletní dodání na klíč, včetně montážních a drobných zednických prací. Jsou vyráběny ve stejném provedení jako ploty, čímž se zajistí dokonalé sladění vašeho oplocení.

Okenicové hliníkové ploty a brány

Okenicový plot vychází z tvaru a funkčnosti žaluzií. Nemusíte se ale bát, plot je vzdušný a navíc jako ochrana vašeho soukromí poslouží výborně. Slouží i jako designový doplněk vašeho domu a to díky různým barevným kombinacím.

Viac info
Montana
Nejspecifičtější z dizajnových hliníkových plotů, který může splnit Vaše nejbujařejší představy.
Viac info
Utah
Tento elegantní krasavec svými ladnými vlnitými křivkami propojuje geometrické křivky přírodních elementů se strohými rovnými liniemi domu.
Viac info
Nevada
Stylový neprůhledný hliníkový plot, za kterým máte zajištěno soukromí.
Viac info
Porto
Porto je nádherný hliníkový plot připomínající tvar žaluzií, který vyniká svou mohutností. Pokud máte rádi soukromí, tento plot je pro Vás.
Viac info
Dubaj
Jeden z nejnovějších moderních vertikálních modelů v našem portfoliu, který dovolí nahlédnout kolemjdoucím do vašeho soukromí.
Viac info
Malaga
Vzhledově nejumělečtější a nejexpresivnější plot s rostlinným motivem v naší nabídce a zároveň v portfoliu poloprůhledných plotů ELMAR.
Viac info
Bilbao
Dizajnový neprůhledný hliníkový plot připomínající tvar žaluzií, který vyniká svou mohutností. Pokud máte rádi design a chcete mít soukromí, tento plot je pro Vás.
Viac info
Remo
Prodlužte vizuálně svůj pozemek plotem Remo s jemnými vodorovnými konturami.
Viac info
Tripolis
Kompaktní moderní horizontální vzhled plotu s 3D efektem latěk, který zvýrazní výšku vašeho domu či čehokoliv, co je za plotem.
Viac info
Florida
Decentní a zároveň moderní design tohoto plotu dodává pocit vzdušnosti a harmonizuje s vaším domem a okolím.
Viac info
Ibiza
Klasický jednoduchý hliníkový plot zvýrazňující linie výšky plotu a pozemku.
Viac info
Vegas
Bratr modelu Dubaj s výraznějšími vodorovnými liniemi a průhledností při zemi jemně imitující klasické vzory.
Viac info
Sena
Moderní krasavec Sena Vám zvýrazní kontury a hranice pozemku pro ostatní. Zároveň má trochu neobvyklý tvar.
Viac info
Havana
Tento dizajnový krasavec Vám dokáže propustit světlo do zahrady, pohledy však zůstanou jen na něm, v závislosti na variantě.
Viac info
Monaco
Elegantní hliníkový plot harmonizující s Vašim příbytkem. Při tomto vzoru si můžete vybrat několik provedení a barevných kombinací.
➤ Zde získáte cenovou nabídku do 5 minut