Hliníkové zábradlí a balkony

Vyrábíme hliníkové zábradlí na schodiště, balkony a terasy podle vašich konkrétních požadavků a potřeb. Zábradlí doplňují celkový vzhled vašeho domu a umožňují vám bezpečně si vychutnat chvíle pohody na balkoně nebo terase.

Hliníkové zábradlí je opatřeno povrchovou úpravou v odstínech RAL, která zajišťuje jeho bezúdržbovost a dlouhou životnost. Díky velkému množství variant výplní se hliníkové zábradlí výborně hodí do novostaveb i starší zástavby.

Výhody hliníkového zábradlí

Hliníkové balkónové zábradlí vám poskytne mnoho výhod. Nejen, že se o něj nemusíte nijak významně starat a hodí se ke všemu, garantuje vám navíc barevnou stálost a dlouhou životnost.

Hliníkové zábradlí do interiéru i exteriéru

Zábradlí se staly neodmyslitelnou součástí moderního stylu. Jsou optimálním řešením pro vnitřní i venkovní prostory. Lze je kombinovat s dalšími materiály, jako je například sklo či dřevo.

Hliníkové zábradlí pro balkony

Hliníkové zábradlí pro balkony rodinných domů představuje obzvlášť estetické, účelné a moderní řešení dnešní výstavby. Balkonové zábradlí se skládá z hliníkových profilů, jejichž barevné provedení lze přizpůsobit požadavkům zákazníka.